офіційний вебсайт
ГОЛОВНЕ  УПРАВЛІННЯ  СТАТИСТИКИ  У  ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ  ОБЛАСТІ
49038, м.Дніпро, вул.Столярова, 3,тел.:(056) 778 68 43, факс: (056) 778 67 69, e-mail: ous@dp.ukrstat.gov.ua
  Головна | Доступ до публічної інформації | Інформація про систему обліку

Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Публікації
Соціально-економічне становище
Статистична інформація
Експрес-випуски
Пресвипуски
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України
Замовлення статистичної інформації
Анкетні опитування
Корисна інформація
Юним громадянам
Всеукраїнський перепис населення
Звернення громадян

Інформація про систему обліку

 

Запити на отримання публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" надходять до Головного управління статистики поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, що вказані на офіційному веб-сайті ГУС у розділі "Доступ до публічної інформації", або надаються особисто запитувачем.

Реєстрацію запитів на інформацію здійснює діловодна служба в системі електронного документообігу Головного управління статистики централізовано в міру надходження.

При реєстрації в діловодній службі на запиті проставляється штамп про взяття його на контроль.

 Зареєстровані запити на інформацію діловодна служба терміново передає до структурного підрозділу, відповідального за організацію доступу до публічної інформації.

Підготовка відповіді на запит на інформацію не перевищує 5 робочих днів із дня реєстрації запиту діловодною службою.

Якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин із дня отримання запиту. 

Усі відповіді на запити щодо отримання публічної інформації реєструє в спеціальному журналі реєстрації відповідей на публічну інформацію структурний підрозділ, відповідальний за організацію доступу до публічної інформації. Запити на інформацію та документи щодо їх розгляду централізовано зберігаються в структурному підрозділі, який визначено відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, копії – у структурному підрозділі, який є відповідальним за розробку та зберігання документів (інформації), що запитуються.

 
 
Про Головне управління  ::  Діяльність Головного управління   ::  Доступ до публічної інформації   ::  Нормативно-правова база  ::  Корисна інформація
 Статистична звітність  ::  Терміни подання звітності  ::  Перепис населення 2001  ::  Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України
Новини  ::  Публікації   ::  Соціально-економічне становище   ::  Експрес-випуски ::  Пресвипуски  ::  Статистична інформація 
Замовлення статистичної інформації  ::  Конкурс на зайняття посад державної служби
Copyright © 2005-2022
Головне управління статистики у Дніпропетровській області