офіційний вебсайт
ГОЛОВНЕ  УПРАВЛІННЯ  СТАТИСТИКИ  У  ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ  ОБЛАСТІ
49000, м.Дніпро, вул.Столярова, 3,тел.:(056) 778 68 43, факс: (056) 778 67 69, e-mail: ous@dp.ukrstat.gov.ua
  Головна | Соціально-економічне становище м. Дніпра
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Публікації
Соціально-економічне становище
Статистична інформація
Експрес-випуски
Прес-випуски
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України
Замовлення статистичної інформації
Анкетні опитування
Корисна інформація
Юним громадянам
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Поштова скринька
Звернення громадян

dneprstat.gov.ua

Архів 2019 2018 2017 2016 2015
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ

 

 

 

Соціально-економічне становище м. Дніпра

за січень–лютий 2019 року

 

Повідомлення Головного управління статистики

у Дніпропетровській області

 

Демографічна ситуація та соціальний захист

 

Чисельність наявного населення м.Дніпра (дані наведено по міськраді), за оцінкою, на 1 лютого 2019р. склала 999,7 тис. осіб.

Надання субсидій. У січні–лютому 2019р. субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначено 7,7 тис. домогосподарств міста на загальну суму 4 млн.грн.

Середній розмір допомоги цього виду у лютому п.р. склав 617 грнпопередньому місяці – 454 грн).

Отримали субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у лютому 2019р. 64,9 тис. домогосподарств.

Крім того, у січні–лютому 2019р. 17 домогосподарствам було призначено субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 55,7 тис.грн.

Середній розмір такої допомоги у лютому п.р. дорівнював 3515 грнпопередньому місяці – 2500 грн).

Сума субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, отриманих з початку 2019р. домогосподарствами обласного центру, становила 53 тис.грн.

 

Доходи населення

 

Упродовж січня 2019р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій міста збільшилась на 5,8%, або на 2,2 млн.грн, і на 1 лютого 2019р. становила 40,1 млн.грн.

У загальній сумі нарахованої, але не сплаченої заробітної плати, 19,3 млн.грн (48%) складають кошти, котрі належить виплатити персоналу економічно активних підприємств, 20,8 млн.грн (52%) – підприємств, які знаходяться на різних стадіях відновлення платоспроможності боржника.

 

Внутрішня торгівля

 

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі (юридичних осіб) м.Дніпра у 2018р. дорівнював 33,7 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 7,7% більше обсягу 2017р.

 

Промисловість

 

Індустрія обласного центру займає одне з провідних місць у промисловості Дніпропетровщини. На його території розташовано значний потенціал з випуску промислової продукції. У січні 2019р. підприємствами-учасниками короткотермінових обстежень реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 9,4 млрд.грн, що складає 24,9% загальнообласного обороту.

Промисловість міста характеризується багатогалузевою структурою виробництва і представлена підприємствами переробної промисловості; сфери постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; водопостачання, каналізації та поводження з відходами, а також з видобутку піску для промисловості та будівництва.

 

Будівництво

 

У січні–лютому 2019р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами міста становив 862,1 млн.грн, що складає 43,4% загального обсягу по області.

 

Транспорт

 

У січні–лютому 2019р. суб’єктами економічної діяльності м.Дніпра, які на комерційній основі працювали на ринку автомобільних перевезень, доставлено 924,4 тис.т вантажів, що в 1,8 раза більше, ніж у відповідному періоді 2018р.

Автомобільним транспортом міста (з урахуванням обсягів, виконаних фізичними особами-підприємцями) було перевезено 6,9 млн. пасажирів, що на 14,5% менше відповідного показника січня–лютого попереднього року.

 

 

Головне управління статистики

у Дніпропетровській області

 

 
 
Про Головне управління  ::  Діяльність Головного управління   ::  Доступ до публічної інформації   ::  Соціально-економічне становище   ::  Статистична звітність  ::  Статистична інформація 
 Статистична методологія  ::  Перепис населення 2001  ::  Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України
Публікації   ::  Новини  ::  Нормативно-правова база   ::  Корисна інформація  ::  Коментарі фахівців  ::  Експрес-випуски ::  Прес-випуски  
Замовлення статистичної інформації  ::  Конкурс на заміщення вакантних посад  ::  Поштова скринька  ::  
Copyright © 2005-2020
Головне управління статистики у Дніпропетровській області